Tedavisi Olmayan Hastalıklar

Posted by & filed under .

Tıbben tedavisi olmayan hastalıklarda, Ankh-Atum şifa enerjisi seansı uygulanan hastalar rahatsızlıklarında büyük iyileşmeler kaydetmişlerdir. Tedavisi olmayan iltihaplı eklem romatizması ( romatoid artrit) rahatsızlığı çeken bir bayan hastamız  bioenerji Ankh-Atum seansları sonrasında ‘ Son beş yıldır yaşadığım en rahat, en mutlu günler ‘ diyerek memnuniyetini dile getirmiştir.

Tıbben tedavisi olmayan hastalıklarda bioenerji saensları yetkin ellerde yapıldığında harika sonuçlar vermektedir özellikle Ankh-Atum şifa enerjisinin yüksek frekansı hastaların memnuniyetini kazanmıştır.

Sahip olduğu evrensel yüksek enerji kanalı sayesinde, başvuran hastalara şaşırtıcı harika sonuçlar ile yanıt veren Ankh-Atum şifa enerjisinin imkanlarından sizlerinde faydalanmasını isteriz. Seans talebinizin ardından genel bir tarama yapılarak rahatsızlığınıza en uygun şekilde bioenerji tedavisine başlanır.  Şifa enerjisinin mucize etkilerinden tıbben tedavisi olmayan hastalığı olan insanların mutlaka faydalanması gerekir.

One Response to “Tedavisi Olmayan Hastalıklar”

  1. brethless

    3 ay önce kendi kendime belimde bir şişlik ve acı hissetmeye başladım. Şüphelerim gün geçtikçe artmaya başladı,acaba bel fıtığı mıyım? yoksa siyatik mi? diye. Ertan Bey’e henüz bahsetmemiştim. bahsetmeyi düşünürken o beni aradı ve “sende bu gece temizlik yaptım bel bölgende çok ciddi bir birikim vardı kistleşmiş onu aldım” dedi. ben çok şaşırdım çünkü henüz bahsetmemiştim. Ve Ertan Bey’e ” ben de size bahsedecektim, acaba belimde fıtık mı var diye ben söylemeden siz bulup temizlemişsiniz çok teşekkür ederim” dedim. Tüm yüreğimle söylüyorum ki bu bir mucizedir. İnsanlığın daha üst noktalarda keşfetmesi gereken temel varlık nedenlerimiz ve ne olduğumuzla ilgili bir çalışmadır.. bu mucizeye herkesin şahit olmasını isterim..saygılarımla..

You must be logged in to post a comment. Log in